Чай "Зимова книжка" (BASILUR Winter Book) – прекрасний подарунковий набір. Колекція цейлонського чаю складається з трьох томів, так що можна зібрати цілу бібліотеку чаю. Кожна книга має свій неповторний смак і аромат. 1 вразить Вас відмінною рецептурою. В його складі Ви вгадаєте нотки жасмину, аромат мигдалю, крім того до нього входять шматочки папайї і пелюстки волошки. 2 – відмінний подарунок на Різдво. Крім чудового цейлонського чаю в його склад входять пелюстки соняшника, сафлору, маригольда і шматочки папайї. Том 3 підійде для любителів зеленого чаю з фруктовим доповненням. В його інгредієнти входять: ягоди журавлини, полуниці і всі це чудово доповнюється ароматом дині. Знайдіть свою улюблену книгу.
Приготувати чай просто, головне знати як правильно це зробити. Обов’язково треба взяти чисту воду і довести її до кипіння. Чайник сполосніть окропом кілька разів, щоб він нагрівся, потім витерти паперовим рушником насухо. Найчастіше інструкцію приготування пишуть на упаковці, але що робити якщо її немає, і Ви просто не знаєте скільки ложок чаю потрібно покласти?! Запам’ятайте, що для різних сортів потрібні різні норми. Для чорного чаю Вам знадобиться 1 чайна ложка на 2 склянки води, час заварювання від 4 до 6 хвилин. Якщо чай ароматизований то варто заварювати не більше 3 хвилин. Для зеленого чаю потрібно 2 чайні ложки на 2 склянки води, при тому що у деяких сортів чаю час заварки може досягати 15 хвилин. Отже, після того, як в гарячий сухий чайник насипано потрібну кількість чаю і залито вміст окропом, потрібно закрити чайник кухонним рушником. Якщо в чайнику утворилася пінка, це говорить про те, що в чаї велику кількість ефірних масел, що надає напою неповторний смак і аромат, і просто потрібно перемішати вміст.
Напій подають гарячим, але якщо Вам хочеться прохолоди, можна додати кубики льоду. До речі, чай рекомендується подавати перед прийомом їжі, а не після.
Приємного Вам апетиту!
– Чай необхідно купувати в спеціалізованих магазинах, інакше ви ризикуєте нарватися на підробку.
– Заварювати чай рекомендується фаянсової, порцелянової або срібною посуді. Інакше Ви не досягнете того аромату і смаку, який хотіли.
– В чайник можна додавати різні трави, прянощі та фрукти на свій смак: корицю, імбирний корінь, м’яту, цедру, лимон, шматочки яблука і так далі.
– Любителі чаю можуть додавати гаряче молоко.