Серед найулюбленіших страв в плані приготування у господинь числяться розсольники. І є за що! Це гаряча страва дуже швидко готуватися, в ньому багато інгредієнтів, що робить розсольники дуже ситними і варіантів приготування розсольнику дуже багато. Один з них я зараз вам представлю – розсольник по-польськи!
Заздалегідь приготований яловичий бульйон ставимо на маленький вогонь і, поки бульйон нагрівається, готуємо овочі. Якщо ви не витягли м’ясо, краще це зробити зараз. Потім буде гарячим – не поріжеш.
Першим ділом чистимо картопля і нарізаємо його кубиками примерно3х3 сантиметри. Коли бульйон досить розігрівся, скидаємо в нього картоплю і беремося за м’ясо. Його треба порізати також кубиками. У бульйон з картоплею кидаємо вимиті листочки лавра.
Поки вариться картопля, потрібно встигнути підготувати основну частину бульйону. М’ясо, порізане кубиками, викладаємо на розігріту сковороду і обсмажуємо на повільному вогні. У цей час нарізаємо цибулину дрібно-дрібно натираємо моркву. Додаємо в сковороду до м’яса додаємо вогню і продовжуємо обсмажувати до тих пір, поки моркву з цибулею не підрум’яняться.
Тепер на тертці проводимо огірки на плоску тарілку.
Перевіряємо картоплю в бульйоні виделкою – проходить щільно, але картопля майже зварений, додаємо в бульйон терті огірочки. Потім обсмажене м’ясом з морквою і цибулею. І вливаємо 250 мл розсолу. Ретельно перемішуємо і пробуємо на сіль і перець. Чого не вистачає – підсипте.
В глибоку миску відміряємо спочатку борошно, потім додаємо сметану і ополоник бульйону. Ретельно розмішуємо і повертаємо в бульйон. У бульйоні ще раз розмішуємо. Тепер накриваємо кришкою і доводимо до кипіння на тому ж маленькому вогні. Розсольник по-польськи практично готовий!
Поки розсольник доходить, промиваємо дошку від залишків овочів, моєму зелень. Її потрібно дрібно нашаткувати. Як тільки розсольник почав закипати – вимикаємо.
Розливаємо суп по-польськи по тарілках і присипаємо зеленню.
Приємного апетиту!
– Замість яловичого бульйону можна використовувати овочевий або грибний, тоді вийти розсольник по-польськи, але вегетаріанський;
– До рассольнику можна подати свіжий чорний хліб і часник;
– Сметану краще всього взяти домашню, тоді смак буде більш насиченим.